LUBLIN - MAGAZYNIER (Numer referencyjny: MAG/LU/2022)

Strona główna » Kariera

Firma Caldo-Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - Dostawca
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę magazynu oraz realizację terminowych dostaw dla Klientów Caldo-Izolacja MTC Sp. z o.o. oddział w Lublinie.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobrej umiejętności prowadzenia pojazdów ciężarowych do 3,5 tony;
  • Dobrej znajomości topografii terenu regionu;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Odpowiedzialności, terminowości oraz zaangażowania w wykonywaną pracę;
  • Posiadanie uprawnień na wózek widłowy;
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej/wentylacyjnej.

Opis stanowiska:
  • Obsługa klienta na magazynie według standardów firmy - wydawanie towaru z magazynu klientom na podstawie dokumentu WZ oraz pomoc w załadunku;
  • Realizacja dostaw towaru do klienta samochodem dostawczym i odbiór należności;
  • Przyjmowanie dostaw i rozładunek rozładunek towarów, sprawdzenie zgodności przyjmowanego towaru z dokumentem dostawy;
  • Sortowanie i przygotowanie towarów do wydania, pakowanie towaru przeznaczonego do wysyłki kurierskiej;
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz wykonywanie bieżących prac magazynowych zleconych przez kierownika magazynu;
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę na pełny etat;
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu;
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij CV na maila: ernest.woloszyn@caldo.pl