Toruń

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ ŚLĄSK Sp. z o.o.
Oddział Kujawy

ul. Wapienna 6/8
87-100 Toruń

torun@caldo-izolacja.pl

tel. 56 623 10 12

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 

NIP: 222-08-35-765
REGON: 240726685
KRS: 0000289324
Kapitał zakładowy: 100 000 zł

Bank BGŻ BNP Paribas 15 1600 1462 1812 4906 2000 0001

DZIAŁ HANDLOWY

  • Łukasz Dudkiewicz

tel. 609 891 177
lukasz.dudkiewicz@caldo-izolacja.pl

  • Piotr Rojowski

tel. 885 066 017
piotr.rojowski@caldo-izolacja.pl

  • Igor Januszewski

tel. 885 101 150
igor.januszewski@caldo-izolacja.pl

  • Aleksander Paczkowski
tel. 663 308 608
aleksander.paczkowski@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Andrzej Gołąbiewski

tel. 885 051 012
andrzej.golabiewski@caldo-izolacja.pl

  • Kamila Jagiełło
tel. 885 105 185
kamila.jagiello@caldo-izolacja.pl

 

 
 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Kinga Fyda

tel. 885 105 375
kinga.fyda@caldo-izolacja.pl

  • Paweł Krzesimowski

tel. 669 247 400
pawel.krzesimowski@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Agnieszka Osuch

tel. 693 507 207
agnieszka.osuch@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Katarzyna Busz

tel. 887 887 729
katarzyna.busz@caldo-izolacja.pl

 

 

Lokalizacja siedziby