Gdańsk

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.
Oddział Pomorze

ul. Magnacka 27
80-180 Kowale
tel. 58 580 05 80

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 

NIP: 675-12-57-429
REGON: 356311856
KRS: 0000019828
Kapitał zakładowy: 200 000 zł

ING Bank Śląski S.A. 98 1050 1953 1000 0023 6486 4518

Bank Pekao S.A. 48 1240 4807 1111 0000 5538 2193

Alior Bank S.A. 22 1060 0076 0000 3210 0020 3393

BNP Paribas Bank Polska S.A. 27 1600 1462 1812 4948 8000 0001

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Tomasz Bobowski

tel. 693 904 304
tomasz.bobowski@caldo-izolacja.pl

  • Rafał Szwejser

tel. 885 105 045
rafal.szwejser@caldo-izolacja.pl

  • Marta Kacprzak

tel. 885 105 035
marta.kacprzak@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Sebastian Bojke

tel. 609 984 904
sebastian.bojke@caldo-izolacja.pl

  • Mateusz Bielawa

tel. 885 045 004
mateusz.bielawa@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Sebastian Bojke

tel. 609 984 904
sebastian.bojke@caldo-izolacja.pl

  • Mateusz Bielawa

tel. 885 045 004
mateusz.bielawa@caldo-izolacja.pl


 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Magdalena Pysno

tel. 693 844 804
magdalena.pysno@caldo-izolacja.pl

  • Patrycja Przeklasa

tel.  605 785 902
patrycja.przeklasa@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grzegorz Lewiński

tel. 693 604 804
grzegorz.lewinski@caldo-izolacja.pl
 

 

Lokalizacja siedziby