Kraków

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.
ul. Brandla 1
30-732 Kraków

krakow@caldo-izolacja.pl

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

 

CZYNNE:

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00
 

NIP: 675-12-57-429
REGON: 356311856
KRS: 0000019828
Kapitał zakładowy: 200 000 zł

ING Bank Śląski S.A. 98 1050 1953 1000 0023 6486 4518

Bank Pekao S.A. 48 1240 4807 1111 0000 5538 2193

Alior Bank S.A. 22 1060 0076 0000 3210 0020 3393

BNP Paribas Bank Polska S.A. 27 1600 1462 1812 4948 8000 0001

 
 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Grzegorz Pisarski

tel. 885 423 509
grzegorz.pisarski@caldo-izolacja.pl

  • Klaudia Barnacka

tel. 885 032 585
klaudia.barnacka@caldo-izolacja.pl

  • Maciej Lis

tel. 601 937 927
maciej.lis@caldo-izolacja.pl

  • Artur Wiktor

tel. 665 329 500
artur.wiktor@caldo-izolacja.pl

  • Tomasz Ryba

tel. 601 503 803
tomasz.ryba@caldo-izolacja.pl

  • Grzegorz Uzar
tel. 605 785 903
grzegorz.uzar@caldo-izolacja.pl
  • Bartosz Pojnar

tel. 605 785 905
bartosz.pojnar@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Marek Broda

tel. 605-785-904
marek.broda@caldo-izolacja.pl

  • Katarzyna Lisowska

tel. 603 603 298
katarzyna.lisowska@caldo-izolacja.pl

  • Agnieszka Góra

tel. 885 105 235
agnieszka.gora@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Łukasz Gaj

tel. 601 527 537
lukasz.gaj@caldo-izolacja.pl

  • Katarzyna Matuła

tel. 693 884 404
katarzyna.matula@caldo-izolacja.pl

  • Joanna Olech

tel. 885 100 298
joanna.olech@caldo-izolacja.pl

  • Anna Chyćko

tel. 885 423 506
anna.chycko@caldo-wentylacja.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Magdalena Pysno

tel. 693 844 804
magdalena.pysno@caldo-izolacja.pl

  • Patrycja Przeklasa

tel.  605 785 902
patrycja.przeklasa@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grzegorz Lewiński

tel. 693 604 804
grzegorz.lewinski@caldo-izolacja.pl

  • Aneta Gawor

tel. 605 785 901
aneta.gawor@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ IT

  • Paweł Lasko

tel. 601 403 421
pawel.lasko@caldo-izolacja.pl

 

SEKRETARIAT

krakow@caldo-izolacja.pl

tel. 12 292 53 33

tel./fax.: 12 292 53 34


 

Lokalizacja siedziby