Sosnowiec

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ ŚLĄSK Sp. z o.o.

BIURO SPÓŁKI:
ul. Orląt Lwowskich 145
41-208 Sosnowiec

 

NIP: 222-08-35-765
REGON: 240726685
KRS: 0000289324
Kapitał zakładowy: 100 000 zł

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek

07:00 - 16:00

 

 

ING Bank Śląski S.A. 56 1050 1953 1000 0023 5605 9614

Bank Pekao S.A. 28 1240 4807 1111 0000 5539 7588

Bank BGŻ BNP Paribas 15 1600 1462 1812 4906 2000 0001

 

SEKRETARIAT

  • Joanna Pieterwas

slask@caldo-izolacja.pl

tel.: 32 762 44 05
tel: 32 299 14 08
fax: 32 762 44 06

 

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Iwona Marek

tel. 669 881 600
iwona.marek@caldo-izolacja.pl

  • Monika Jarkowska

tel. 665 345 045
monika.jarkowska@caldo-izolacja.pl

  • Barbara Borecka

tel. 887 887 702
barbara.borecka@caldo-izolacja.pl

  • Marcin Rosół

tel. 693 607 807
marcin.rosol@caldo-izolacja.pl

  • Rafał Wojnicki

tel. 885 051 003
rafal.wojnicki@caldo-izolacja.pl

  • Mariusz Łopuszański

tel. 603 308 308
mariusz.lopuszanski@caldo-izolacja.pl

  • Grzegorz Lipok

tel. 885 105 315
grzegorz.lipok@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

tel. 32 299 14 08

 

 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

tel. 32 299 14 08

 

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Agnieszka Osuch

tel. 693 507 207
agnieszka.osuch@caldo-izolacja.pl

  • Ewa Piłat

tel. 887 887 346
ewa.pilat@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Mateusz Szczepanik

tel. 885 105 335
mateusz.szczepanik@caldo-izolacja.pl

  • Katarzyna Busz

tel. 887 887 729
katarzyna.busz@caldo-izolacja.pl

 

Lokalizacja siedziby