Lublin

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.
ul. Rapackiego 15
20-150 Lublin

lublin@caldo-izolacja.pl
tel.: 81 441 59 05
fax: 81 468 98 51

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00
 

NIP: 946-24-17-621
REGON: 432708517
KRS: 0000204923
Kapitał zakładowy: 50 000 zł

ING Bank Śląski S.A. 92 1050 1953 1000 0023 4845 4360

Bank Pekao S.A. 41 1240 2382 1111 0010 0979 8299

Alior Bank S.A. 25 2490 0005 0000 4530 2658 9757

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Robert Domański

tel. 695 404 401
robert.domanski@caldo-izolacja.pl

  • Maciej Dąbrowski

tel. 693 109 309
maciej.dabrowski@caldo-izolacja.pl

  • Monika Szczepanek

tel. 885 066 013
monika.szczepanek@caldo-izolacja.pl

  • Tomasz Czupryn

tel. 885 066 000
tomasz.czupryn@caldo-izolacja.pl

  • Marcin Świrgoń

tel. 607 767 307
marcin.swirgon@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Agnieszka Ryszkiewicz

tel. 885 066 007
agnieszka.ryszkiewicz@caldo-izolacja.pl

  • Hanna Zatorska

tel. 609 919 009
hanna.zatorska@caldo-izolacja.pl

  • Jarosław Mierzwa

tel. 605 110 558
jaroslaw.mierzwa@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Łukasz Dębiński

tel. 693 899 809
lukasz.debinski@caldo-izolacja.pl

  • Radosław Myrcha

tel. 885 066 106
radoslaw.myrcha@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Agata Gadocha

tel. 887 887 793
agata.gadocha@caldo-izolacja.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Joanna Barszcz

tel. 609 303 470
joanna.barszcz@caldo-izolacja.pl

 

 

Lokalizacja siedziby