Izolacje Łódź

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ ŚLĄSK Sp. z o.o.
Oddział Łódź

ul. Św. Teresy 178
91-222 Łódź

lodz@caldo-izolacja.pl

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
 

NIP: 222-08-35-765
REGON: 240726685
KRS: 0000289324
Kapitał zakładowy: 100 000 zł

Bank Pekao S.A. 28 1240 4807 1111 0000 5539 7588

DZIAŁ HANDLOWY

  • Martyna Jasińska

tel. 887 886 424
martyna.jasinka@caldo-izolacja.pl

  • Maja Rzetelska

tel. 885 101 150
maja.rzetelska@caldo-izolacja.pl

  • Agnieszka Gronowicz

​tel: 887 887 348
agnieszka.gronowicz@caldo-izolacja.pl

  • Konrad Franaszek

tel. 887 887 726
konrad.franaszek@caldo-izolacja.pl

  • Batłomiej Olczyk

tel. 887 887 739
bartlomiej.olczyk@caldo-izolacja.pl

  • Wojciech Górski

tel. 605 409 609
wojciech.gorski@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Robert Kowalewski
tel. 603 805 905
robert.kowalewski@caldo-izolacja.pl
 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Robert Kowalewski

tel. 603 805 905
robert.kowalewski@caldo-izolacja.pl

  • Adrian Bielasik

tel. 885 423 508
adrian.bielasik@caldo-wentylacja.pl

  • Agnieszka Strzępka

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Agnieszka Osuch

tel. 693 507 207
agnieszka.osuch@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Katarzyna Busz

tel. 887 887 729
katarzyna.busz@caldo-izolacja.pl
 

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.