Kielce

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.
Oddział Kielce

ul. Skrajna 78
25-650 Kielce

kielce@caldo-izolacja.pl
tel./fax: 41 366 35 95
tel. 41 333 60 65

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 

NIP: 675-12-57-429
REGON: 356311856
KRS: 0000019828
Kapitał zakładowy: 200 000 zł

ING Bank Śląski S.A. 98 1050 1953 1000 0023 6486 4518

Bank Pekao S.A. 48 1240 4807 1111 0000 5538 2193

Alior Bank S.A. 22 1060 0076 0000 3210 0020 3393

BNP Paribas Bank Polska S.A. 27 1600 1462 1812 4948 8000 0001

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Łukasz Kalinowski
tel. 603 497 447
lukasz.kalinowski@caldo-izolacja.pl
  • Jakub Wieczorek

tel. 609 883 500
jakub.wieczorek@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Sebastian Sarnat

tel. 885 045 003
sebastian.sarnat@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Damian Skubek

tel. 885 105 095
damian.skubek@caldo-izolacja.pl

  • Sebastian Sarnat

tel. 885 045 003
sebastian.sarnat@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Magdalena Pysno

tel. 693 844 804
magdalena.pysno@caldo-izolacja.pl

  • Patrycja Przeklasa

tel.  605 785 902
patrycja.przeklasa@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grzegorz Lewiński

tel. 693 604 804
grzegorz.lewinski@caldo-izolacja.pl

 

Lokalizacja siedziby