Wrocław

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ ZACHÓD Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 19
54-530 Wrocław

wroclaw@caldo-izolacja.pl
 

Magazyn:
ul. Jerzmanowska 22
54-530 Wrocław

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 

NIP: 894-30-31-194
REGON: 021677278
KRS: 0000393930
Kapitał zakładowy: 100 000 zł

ING Bank Śląski S.A. 88 1050 1953 1000 0023 5707 8605

Bank Pekao S.A. 98 1240 1907 1111 0010 6326 2956

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Filip Pawlowski

tel. 667 257 077
filip.pawlowski@caldo-izolacja.pl

  • Dawid Budzyn

tel. 665 005 658
dawid.budzyn@caldo-izolacja.pl

  • Bartosz Muraczewski

tel. 667 047 077
bartosz.muraczewski@caldo-izolacja.pl

  • Wojciech Nowik

tel. 667 137 007
wojciech.nowik@caldo-izolacja.pl

  • Janusz Kulej

tel. 667 177 657
janusz.kulej@caldo-izolacja.pl

  • Remigiusz Cynien

tel. 667 127 027
remigiusz.cynien@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ NARZĘDZI

  • Michał Ścigaj

tel. 667 167 025
michal.scigaj@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Mateusz Bychawski

tel.515 532 938
mateusz.bychawski@caldo-izolacja.pl

  • Arkadiusz Sołtysiak

tel. 691 541 551
arkadiusz.soltysiak@caldo-izolacja.pl

  • Ewa Kvashnina 

tel. 535 446 039 
ewa.kvashnina@caldo-izolacja.pl

  • Michał Król

tel. 667 297 097
michal.krol@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

  • Karol Gołąb

tel. 667 406 670
karol.golab@caldo-izolacja.pl

  • Anna Wójs

tel. 667 257 127
anna.wojs@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Nelly Lenart

tel. 667 007 767
nelly.lenart@caldo-izolacja.pl

  • Justyna Muraczewska

tel. 667 257 057
justyna.muraczewska@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Justyna Muraczewska

tel. 667 257 057
justyna.muraczewska@caldo-izolacja.pl

  • Weronika Wojtaszek

tel: 667167012
weronika.wojtaszek@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ WENTYLACJI

  • Adrian Nowaczek

tel. 667 257 027
adrian.nowaczek@caldo-wentylacja.pl

  • Paweł Chmielewski

tel. 885 805 106
pawel.chmielewski@caldo-wentylacja.pl

 

Lokalizacja siedziby

Skontaktuj się z nami


Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu szybkiego kontaktu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.