Poznań

Strona główna » Kontakt

Caldo-Izolacja MTC Zachód Sp. z o.o.
ul. Dziadoszańska 10
61-248 Poznań
poznan@caldo-izolacja.pl

tel. 61 877 25 94

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 

NIP: 894-30-31-194
REGON: 021677278
KRS: 0000393930
Kapitał zakładowy: 100 000 zł

DZIAŁ HANDLOWY

  • Edyta Adamkiewicz

tel. 518 600 686

edyta.adamkiewicz@caldo-izolacja.pl

  • Remigiusz Cynien

tel. 667 127 027

remigiusz.cynien@caldo-izolacja.pl


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Michał Król

tel. 667 297 097

michal.krol@caldo-izolacja.pl

  • Mateusz Bychawski

tel. 515 532 938

mateusz.bychawski@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Karol Gołąb

tel. 667 406 670

karol.golab@caldo-izolacja.pl

  • Eva Kvashnina

tel. 667 257 127

eva.kvashnina@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Agata Aniszewska

tel. 667 007 767
agata.aniszewska@caldo-izolacja.pl

  • Justyna Muraczewska

tel. 667 257 057
justyna.muraczewska@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Justyna Muraczewska

tel. 667 257 057
justyna.muraczewska@caldo-izolacja.pl

  • Agata Aniszewska

tel. 667 007 767
agata.aniszewska@caldo-izolacja.pl

 

 

 

Lokalizacja siedziby

ROCKWOOLPAROCARMACELLBLICKETISOVERWALRAVENNICZUK METALLK-FLEXRHEIN folien PolskaTHERMAFLEXPROMATURSASTEINBACHER IZOTERMKAIMANNALNORKINGSPAN TARECINSTAL LUBLIN