Łódź

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ ŚLĄSK Sp. z o.o.
Oddział Łódź

ul. Duńska 1
91-204 Łódź
lodz@caldo-izolacja.pl
tel. 42 652 80 47

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 

NIP: 222-08-35-765
REGON: 240726685
KRS: 0000289324
Kapitał zakładowy: 100 000 zł

DZIAŁ HANDLOWY

  • Wojciech Górski

tel. 605 409 609
wojciech.gorski@caldo-izolacja.pl

  • Konrad Franaszek

tel. 887 887 726
konrad.franaszek@caldo-izolacja.pl

  • Mateusz Kostecki

tel. 887 887 348
mateusz.kostecki@caldo-izolacja.pl

  • Łukasz Dudkiewicz

tel. 609 891 177
lukasz.dudkiewicz@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Robert Kowalewski
tel. 603 805 905
robert.kowalewski@caldo-izolacja.pl
 

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Wojciech Szymonek

tel. 885 105 175
wojciech.szymonek@caldo-izolacja.pl


DZIAŁ WINDYKACJI

  • Agnieszka Osuch

tel. 693 507 207
agnieszka.osuch@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Katarzyna Busz

tel. 887 887 729
katarzyna.busz@caldo-izolacja.pl
 

 

Lokalizacja siedziby

ROCKWOOLPAROCARMACELLBLICKETISOVERWALRAVENNICZUK METALLK-FLEXRHEIN folien PolskaTHERMAFLEXPROMATURSASTEINBACHER IZOTERMKAIMANNALNORKINGSPAN TARECINSTAL LUBLIN