Kraków

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.
ul. Brandla 1
30-732 Kraków
krakow@caldo-izolacja.pl

Dział Sprzedaży  tel.: 12 397 21 50

Biuro Spółki:
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków

tel.: 12 292 53 33
tel./fax.: 12 292 53 34

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00
 

NIP: 675-12-57-429
REGON: 356311856
KRS: 0000019828
Kapitał zakładowy: 200 000 zł

DZIAŁ HANDLOWY

  • Klaudia Barnacka

tel. 885 032 585
klaudia.barnacka@caldo-izolacja.pl

  • Maciej Lis

tel. 601 937 927
maciej.lis@caldo-izolacja.pl

  • Artur Wiktor

tel. 665 329 500
artur.wiktor@caldo-izolacja.pl

  • Tomasz Ryba

tel. 601 503 803
tomasz.ryba@caldo-izolacja.pl

  • Grzegorz Uzar
tel. 605 785 903
grzegorz.uzar@caldo-izolacja.pl
  • Bartosz Pojnar

tel. 605 785 905
bartosz.pojnar@caldo-izolacja.pl


 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Tel.  12 397 21 50

  • Mariusz Bodaj

tel. 609 883 500
mariusz.bodaj@caldo-izolacja.pl

  • Marek Broda

tel. 605-785-904
marek.broda@caldo-izolacja.pl

  • Katarzyna Lisowska

tel. 603 603 298
katarzyna.lisowska@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Katarzyna Wosińska

tel. 693 884 404
katarzyna.wosinska@caldo-izolacja.pl

  • Agata Dyl

tel. 885 105 235
agata.dyl@caldo-izolacja.pl

  • Anna Morawska
tel. 885 423 506
anna.morawska@caldo-wentylacja.pl
  • Łukasz Gaj

tel. 601 527 537
lukasz.gaj@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Magdalena Pysno

tel. 693 844 804
magdalena.pysno@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grzegorz Lewiński

tel. 693 604 804
grzegorz.lewinski@caldo-izolacja.pl

  • Aneta Gawor

tel. 605 785 901
aneta.gawor@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ IT

  • Paweł Lasko
tel. 601 403 421
pawel.lasko@caldo-izolacja.pl


 

Lokalizacja siedziby

ROCKWOOLPAROCARMACELLBLICKETISOVERWALRAVENNICZUK METALLK-FLEXRHEIN folien PolskaTHERMAFLEXPROMATURSASTEINBACHER IZOTERMKAIMANNALNORKINGSPAN TARECINSTAL LUBLIN