Kraków - MAGAZYNIER (Numer referencyjny: MAG/2019)

Strona główna » Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę magazynu oraz realizację terminowych dostaw do Klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności prowadzenia pojazdów dostawczych do 3,5 tony,
  • dobrej znajomości topografii regionu,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialności, terminowości oraz zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • mile widziane posiadanie uprawnień na wózek widłowy,
  • mile widziana znajomość branży materiałów budowlanych.

Opis stanowiska:

  • realizacja dostaw towaru do klienta i odbiór należności,
  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów,
  • sortowanie i przygotowywanie towarów do wydania,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: krakow@caldo-izolacja.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".