Radom - Doradca Techniczno - Handlowy (Numer referencyjny: PH/2019)

Strona główna » Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Miejsce pracy: Radom

Czego oczekujemy?

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Nastawienie na sukces oraz realizację celów
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów
  • Głębokie zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży izolacji technicznych oraz HVAC będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie i realizacja projektów w obszarze HVAC, budownictwa komercyjnego i przemysłu
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Bezpośredni kontakt w Klientami, w szczególności badanie potrzeb i określanie potencjału zakupowego
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi Klientami firmy
  • Wspieranie działu szkoleniowego (m.in. szkolenia dla klientów na budowach, organizacja wydarzeń branżowych)
  • Monitorowanie rynku inwestycji oraz identyfikowanie wykonawców na podległym terenie

Oferujemy:

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań, w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: lublin@caldo-izolacja.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".