Kraków - Specjalista ds. wsparcia technicznego - Wentylacja i Klimatyzacja (Numer referencyjny: WENT/2019)

Strona główna » Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO Z ZAKRESU WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz dobór odpowiednich materiałów na podstawie zapytań klientów,
  • budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami na poziomie technicznym,
  • rozwiązywanie technicznych kwestii klientów i handlowców,
  • wsparcie techniczne Działu Sprzedaży w ralizacji jego celów,
  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży,
  • znajomość asortymentu oraz zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją,
  • mile widziana znajomość rynku i branży HVAC,
  • zmysł techniczny,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dokładność i sumienność,
  • pozytywne nastawienie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: krakow@caldo-izolacja.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".