Zmieniamy się dla Was!

Strona główna » Aktualności

Chcemy w spójny, nowoczesny i profesjonalny sposób budować wizerunek całej Grupy CALDO na wszystkich dotychczasowych i perspektywicznych obszarach jej działania, również jako firmy  lidera w wyznaczaniu kierunków i trendów tych działań.

Wkrótce minie 30 lat od chwili, gdy na rynku pojawiła się pierwsza nasza firma, CALDO-IZOLACJA Dębica, która później dała początek całej Grupie CALDO. W 2015 roku dołączyła do niej nowa firma pod nazwą CALDO-WENTYLACJA. Pomimo tego, że występujemy pod różnymi brandami, razem tworzymy jedno CALDO. 

Rebranding, któremu poddaliśmy naszą Grupę, jest jednocześnie przygotowaniem naszych firm do wejścia w kolejne dziesięciolecie ich istnienia i zarazem pierwszą istotną zmianą wizerunkową mającą dostosować Grupę do nowych wyzwań rynku. 

Nowy branding został zaprojektowany z myślą o przyszłości,  wykorzystując specjalnie zaprojektowaną dla Grupy CALDO, indywidualną typografię, charakterystyczny element graficzny w postali sygnetu, nawiązującego do poprzedniego logo oraz  ściśle określone kolory. Czerwony utarty  od początku w naszej świadomości oraz fioletowy, który ma stanowić wyróżnik na rynku.  Dzięki temu marki CALDO-IZOLACJA i CALDO-WENTYLACJA  będą w sposób prosty i wyrazisty kojarzyć się z Grupą CALDO, jednocześnie zachowując swój indywidualny charakter i przekaz. Daje to także przestrzeń do rozwoju nowych marek w obszarze Grupy. 

Wierzymy, że zmiana zostanie odebrana w sposób pozytywny przez rynek i szybko trafi do świadomości naszych Partnerów Biznesowych. 

 

 
 

Załączniki