Z wizytą w Isoverze

Strona główna » Aktualności

W dniach 20-22 marca br. pracownicy Działów Realizacji Zamówień Caldo-Izolacji z całej Polski spotkali się w siedzibie firmy Isover w Gliwicach.

Było to kolejne już w tym roku (i zapewne nie ostatnie) spotkanie naszej załogi, którego głównym (choć nie jedynym) celem było praktyczne szkolenie naszych pracowników.
Mamy bowiem świadomość, iż pozycja naszej firmy na rynku to zasługa profesjonalizmu naszych pracowników. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są podstawą niejednokrotnie wieloletnich relacji z naszymi Klientami, którzy obdarzają nas zaufaniem i często korzystają z fachowego doradztwa nie tylko naszych Doradców Technicznych ale coraz częściej także pracowników Działów Realizacji Zamówień.

By sprostać oczekiwaniom rynku i móc efektywnie zaspokajać rosnące potrzeby Klientów, którzy oczekują od nas sprawnej i profesjonalnej obsługi, nasza firma regularnie organizuje szkolenia, które służą pogłębianiu wiedzy a także uczą kreatywnego myślenia niezbędnego w pracy z Klientami, zwłaszcza w Działach Realizacji Zamówień.

 

Wierzymy, iż szkolenia te sprawiają, że nasi pracownicy coraz bardziej świadomie i umiejętnie wykorzystują zdobytą wiedzę, co przekłada się oczywiście na tak ważne dla nas zadowolenie Klientów.
A to właśnie nasi Klienci najlepiej ocenią efekty organizowanych przez nas szkoleń w ich codziennej pracy.


Oto krótka relacja ze szkolenia zorganizowanego dla nas przez firmę Isover: