Nowości w ofercie K-flex - szkolenie z zabezpieczeń ppoż

Strona główna » Aktualności

W dniach 14-15 października 2015r. pracownicy Działów Handlowych Caldo-Izolacji uczestniczyli w kolejnym szkoleniu produktowym. Tym razem, dzięki praktycznym ćwiczeniom przeprowadzonym pod okiem specjalistów firmy K-flex, Doradcy Techniczni mieli okazję pogłębić swoją wiedzę w zakresie nowości zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Takiego typu szkolenia stały się istotnym narzędziem wspierającym rozwój naszych pracowników. Profesjonalizm, fachowe doradztwo i zaangażowanie Doradców Technicznych to klucz do skutecznej sprzedaży, której wzrost przyczynia się do ciągłego wzmacniania pozycji Marki CALDO na rynku. Rozwijanie i udoskonalanie ich umiejętności daje gwarancję budowania pozytywnych relacji z Klientami, ich rzetelnej obsługi, jak również realizacji określonych celów oraz zwiększania konkurencyjności.

W oczach Klientów firma to pracownik, z którym mają okazję współpracować. Dlatego jesteśmy przekonani, że poprzez organizowane warsztaty kadra Doradców Technicznych wzmacnia w sobie poczucie pewności siebie, efektywnie korzysta ze zdobytej wiedzy, co przekłada się na wzrost jakości obsługi Klienta i umocnienie atmosfery zaufania.

Szkolenia to także okazja do lepszego poznania się. Po pracowitym dniu przyszedł i czas na wspólną zabawę.

A jak było naprawdę?

Zobacz Videorelację: