Najwyższy wieżowiec w Lublinie

Strona główna » Aktualności

Metropolitan Park to pierwszy tego typu projekt w skali Lublina. Prestiżowy obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie centrum usługowo- handlowego dzielnicy LSM. Apartamentowiec jest najwyższym budynkiem w Lublinie, co gwarantuje mieszkańcom niepowtarzalny widok na panoramę Lublina.

Dzięki dużym przeszklonym przestrzeniom Metroplitan Park tworzy atmosferę luksusu i wygody, przy czym wszystkie apartamenty mają zapewniony doskonały dostęp do światła naturalnego.
Na parterze znajduje się reprezentacyjna recepcja z całodobową ochroną i konsolą dostępu. Apartamentowiec wyposażony jest w siłownię dostępną dla każdego mieszkańca i salę fitness. Na kondygnacjach +8, +11 znajdują się apartamenty z tarasami widokowymi dla mieszkańców i ich gości.

Przed budynkiem przygotowany jest teren, gdzie można będzie odetchnąć od pospiechu dnia codziennego. Inwestor zadbał też o najmłodszych - do ich dyspozycji powstał bezpieczny plac zabaw wyposażony w najwyższej jakości urządzenia do zabawy i rekreacji. Projektanci położyli nacisk na cztery aspekty: bezpieczeństwo, komfort, oszczędność oraz wysoką jakość wykonania projektu.

Metropolitan Park znajduję się na rogu ulicy Zana i Filaretów, w bliskim sąsiedztwie pozwalającym na dotarcie spacerem do najważniejszych lubelskich uczelni, obiektów użyteczności publicznej, galerii handlowych oraz centrum sportowego GLOBUS z lodowiskiem, stokiem narciarskim i halą sportową.

Budowa rozpoczęła się w maju 2011 roku, zakończenie nastąpiło w IV kwartale 2013 roku.

Podwykonawcy realizujący tę inwestycję zakupili od nas bardzo duże ilości otulin z wełny mineralnej do izolacji rurociągów centralnego ogrzewania i C.T. Do izolacji rurociągów sanitarnych wielokrotnie dostarczaliśmy otulin polietylenowe. Każdy szczegół tej ważnej inwestycji został dokładnie przemyślany. Kanały wentylacyjne zostały zaizolowane samoprzylepnymi matami z wełny mineralnej. Właściwe oddymiane obiektu gwarantuje zastosowany CONLIT PLUS.
Wszystkie zamocowania pochodziły z firmy Niczuk Metall.