eDiament Forbesa dla Caldo-Izolacji!

Strona główna » Aktualności

Dnia 26 marca br. w katowickim hotelu Monopol odbyła się gala wręczenia Diamentów Forbesa 2015, w której laureatami były firmy z województwa śląskiego.
Niezwykle miłym dla nas akcentem podczas tej uroczystości było wręczenie także eDiamentu Forbesa za najlepszą firmową stronę internetową, gdyż nagroda ta przypadła właśnie Caldo-Izolacji!


Wyróżnienie tą prestiżową statuetką niezwykle nas ucieszyło i przyniosło dużo satysfakcji a także przekonania, że nasze starania mające na celu dostosowanie procesu obsługi naszych Klientów do standardów XXI wieku nie idą na marne, są zauważane i doceniane. Nagroda jest dla nas o tyle cenna, iż od kilku lat staramy się przykładać coraz większą wagę do zachowania najwyższych standardów obsługi naszych Klientów we wszystkich oddziałach naszej firmy (a jest ich już trzynaście w całej Polsce).

 
Przypomnijmy, iż wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Partnerów biznesowych, w ubiegłym roku dokonaliśmy gruntownej przebudowy naszej strony internetowej.
Otrzymała ona nie tylko nową szatę graficzną ale przede wszystkim skupiliśmy się na jej zawartości, funkcjonalności, strukturze i nawigacji. Otrzymując eDiament Forbesa za najlepszą firmową stronę internetową upewniliśmy się w przekonaniu, że nasza strona jest dopasowana do grupy docelowej, użyteczna, wygodna dla Internautów, przejrzysta i logiczna.

Oczywiście, nie mamy zamiaru osiąść na laurach i w dalszym ciągu będziemy pracować nad aktualnością i przydatnością treści jakie zawiera nasza strona internetowa, a kolejne prestiżowe statuetki będą trafiały w nasze ręce ;)