CALDO otworzyło oddział w Szczecinie

Strona główna » Aktualności

Otwarcie nowego oddziału CALDO w stolicy woj. zachodniopomorskiego odbyło się 10 maja pod hasłem: „Rozwijamy żagle w Szczecinie”. Nowy adres siedziby to ul. Andrzeja Struga 62/64.

Na miejscu stawili się doradcy CALDO, którzy odpowiadali na pytania zainteresowanych izolacjami technicznymi, wentylacjami, rekuperacjami, klimatyzacjami, systemami zamocowań i elektronarzędziami.  

Przy stoisku Alfaseal uczestnicy wydarzenia mogli na własne oczy zobaczyć, jak wygląda działanie przejść ogniowych w reakcji na ogień. Firma ta przeprowadziła również szkolenie na certyfikowanego wykonawcę przejść PPOŻ.

Dla lubiących rywalizować przygotowano konkurs składania konstrukcji na czas z wykorzystaniem zamocowań Niczuk. Fani elektronarzędzi mogli własnoręcznie przetestować działanie produktów Milwaukee. Odbyła się również prezentacja możliwości systemu klejów kontaktowych do izolacji - TensorGrip (Quin Global).  
 

Ci, którzy przyszli na otwarcie CALDO w Szczecinie, poznali także rozwiązania w systemach zamocowań Rawlplug oraz najnowszą ofertę izolacji technicznych Rockwool. Mogli również zapoznać się z klimatyzacjami i pompami ciepła Sinclair.