CALDO-WENTYLACJA zdobywcą nagrody DELTA!

Strona główna » Aktualności

Nagrody DELTA są przyznawane co roku wybranym firmom z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, które wykażą się najbardziej dynamicznym wzrostem wyników finansowych.

Stowarzyszenie nagradza te firmy,  które sukcesywnie dbają o rozwój i konsekwentnie realizują swoje cele, bez względu na koniunkturę.

„Lojalność, profesjonalizm, szacunek, zaangażowanie oraz współpraca połączone z codziennym entuzjazmem i ciężką pracą to mieszanka, dzięki której CALDO-WENTYLACJA po raz drugi ma zaszczyt odebrać nagrodę DELTA. Nie udałoby się to również bez wsparcia ze strony partnerów handlowych, którzy przed laty zaufali nam i stale wspierają w codziennych wyzwaniach tych trudnych czasów. Otrzymana nagroda to duża nobilitacja i motor do dalszych starań całego Caldo Team na kolejne lata”. - Skomentował odbiór nagrody na łamach czasopisma branżowego CYRKULACJE — Marcin Kałwak, Prezes Zarządu CALDO-WENTYLACJA.

Cieszymy się, że nasza firma CALDO-WENTYLACJA, która dziala na rynku od 2015 roku po raz kolejny dołączyła do grona laureatów tej prestiżowej nagrody.