Wrocław

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ ZACHÓD Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 19
54-530 Wrocław
wroclaw@caldo-izolacja.pl
 

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 

NIP: 894-30-31-194
REGON: 021677278
KRS: 0000393930
Kapitał zakładowy: 100 000 zł

DZIAŁ HANDLOWY

  • Filip Pawlowski

tel. 667 257 077
filip.pawlowski@caldo-izolacja.pl

  • Dawid Budzyn

tel. 665 005 658
dawid.budzyn@caldo-izolacja.pl

  • Bartosz Muraczewski

tel. 667 047 077
bartosz.muraczewski@caldo-izolacja.pl

  • Wojciech Nowik

tel. 667 137 007
wojciech.nowik@caldo-izolacja.pl

  • Janusz Kulej

tel. 667 177 657
janusz.kulej@caldo-izolacja.pl

  • Remigiusz Cynien

tel. 667 127 027
remigiusz.cynien@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Mateusz Bychawski

tel. 515 532 938
mateusz.bychawski@caldo-izolacja.pl

  • Arkadiusz Sołtysiak

tel. 691 541 551
arkadiusz.soltysiak@caldo-izolacja.pl

  • Michał Król

tel. 667 297 097
michal.krol@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

  • Karol Gołąb

tel. 667 406 670
karol.golab@caldo-izolacja.pl

  • Ewa Kvashnina

tel. 667 257 127
ewa.kvashnina@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Nelly Cemel

tel. 667 007 767
nelly.cemel@caldo-izolacja.pl

  • Justyna Muraczewska

tel. 667 257 057
justyna.muraczewska@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Justyna Muraczewska

tel. 667 257 057
justyna.muraczewska@caldo-izolacja.pl

 

 

 

Lokalizacja siedziby

ROCKWOOLPAROCARMACELLBLICKETISOVERWALRAVENNICZUK METALLK-FLEXRHEIN folien PolskaTHERMAFLEXPROMATURSASTEINBACHER IZOTERMKAIMANNALNORKINGSPAN TARECINSTAL LUBLIN