Warszawa

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.
Oddział Warszawa

ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa

warszawa@caldo-izolacja.pl
tel. 22 111 01 01
tel./fax.: 22 758 04 42

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 

NIP: 675-12-57-429
REGON: 356311856
KRS: 0000019828
Kapitał zakładowy: 200 000 zł

ING Bank Śląski S.A. 98 1050 1953 1000 0023 6486 4518

Bank Pekao S.A. 48 1240 4807 1111 0000 5538 2193

Alior Bank S.A. 22 1060 0076 0000 3210 0020 3393

BNP Paribas Bank Polska S.A. 27 1600 1462 1812 4948 8000 0001

 

DZIAŁ HANDLOWY

  • Radosław Markiewicz

tel. 693 904 404
radoslaw.markiewicz@caldo-izolacja.pl

  • Rafał Kraszewski

tel. 885 032 501
rafal.kraszewski@caldo-izolacja.pl

  • Anna Szymczyk

tel. 885 045 013
anna.szymczyk@caldo-izolacja.pl

  • Adrian Malec

tel. 665 281 500
adrian.malec@caldo-izolacja.pl

  • Tomasz Olędzki

tel. 693 604 404
tomasz.oledzki@caldo-izolacja.pl

  • Maciej Drej

tel. 665 804 104
maciej.drej@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • Ewa Łuczak

tel. 22 111 01 01
jakub.noszczynski@caldo-izolacja.pl

  • Maciej Kołodziejczyk

tel. 22 111 01 01
maciej.kolodziejczyk@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Marcin Pułkowski

tel. 693 744 704
marcin.pulkowski@caldo-izolacja.pl

  • Jerzy Gibała

tel. 603 105 605
jerzy.gibala@caldo-izolacja.pl

  • Paulina Kubuj

tel. 691 103 903
paulina.kubuj@caldo-izolacja.pl

 

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Magdalena Pysno

tel. 693 844 804
magdalena.pysno@caldo-izolacja.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grzegorz Lewiński

tel. 693 604 804
grzegorz.lewinski@caldo-izolacja.pl

 

Lokalizacja siedziby

ROCKWOOLPAROCARMACELLBLICKETISOVERWALRAVENNICZUK METALLK-FLEXRHEIN folien PolskaTHERMAFLEXPROMATURSASTEINBACHER IZOTERMKAIMANNALNORKINGSPAN TARECINSTAL LUBLIN