Lublin

Strona główna » Kontakt

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.
ul. Rapackiego 15
20-150 Lublin
lublin@caldo-izolacja.pl
tel.: 81 441 59 05
fax: 81 468 98 51

 

GODZINY PRACY BIURA

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00
 

NIP: 946-24-17-621
REGON: 432708517
KRS: 0000204923
Kapitał zakładowy: 50 000 zł

DZIAŁ HANDLOWY

  • Mariusz Biaduń

tel. 609 806 062
mariusz.biadun@caldo-izolacja.pl

  • Konrad Misiak

tel. 605 138 636
konrad.misiak@caldo-izolacja.pl

  • Maciej Dąbrowski

tel. 693 109 309
maciej.dabrowski@caldo-izolacja.pl

  • Monika Szczepanek

tel. 885 066 013
monika.szczepanek@caldo-izolacja.pl

  • Tomasz Czupryn

tel. 885 066 000
tomasz.czupryn@caldo-izolacja.pl

  • Michał Mazurek

tel. 885 066 015
michal.mazurek@caldo-izolacja.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

  • Radosław Myrcha

tel. 885 066 106
radoslaw.myrcha@caldo-izolacja.pl

  • Ernest Wołoszyn

tel. 693 899 809
ernest.woloszyn@caldo-izolacja.pl

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

  • Hanna Zatorska

tel. 609 919 009
hanna.zatorska@caldo-izolacja.pl

  • Ernest Wołoszyn

tel. 693 899 809
ernest.woloszyn@caldo-izolacja.pl

 

 

DZIAŁ WINDYKACJI

  • Agata Gadocha

tel. 887 887 793
agata.gadocha@caldo-izolacja.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

  • Joanna Barszcz

tel. 609 303 470
joanna.barszcz@caldo-izolacja.pl

 

 

Lokalizacja siedziby

ROCKWOOLPAROCARMACELLBLICKETISOVERWALRAVENNICZUK METALLK-FLEXRHEIN folien PolskaTHERMAFLEXPROMATURSASTEINBACHER IZOTERMKAIMANNALNORKINGSPAN TARECINSTAL LUBLIN